יום תל-אביבי באזור מגדל היוקרה ״מאייר על רוטשילד״

יום תל-אביבי באזור מגדל היוקרה ״מאייר על רוטשילד״

מגדל הפאר ״מאייר על רוטשילד״, כשמו כן הוא, שוכן בנקודת מפתח על מפת הנדל״ן בתל אביב, בלב ליבה של שדרת רוטשילד היוקרתית. השדרה עצמה היא מיקרוקוסמוס של העיר הלבנה, והליכה בשדרה וביקור בשלל האטרקציות, המוזיאונים, המסעדות והבוטיקים אשר ממוקמים לאורכה, מבטיחה חוייה תל-אביבית קלאסית שאין שנייה לה.

 

המגדל היוקרתי ממוקם בתחילתה של השדרה מכיוון הים-התיכון, שאת חופיו הקסומים ניתן לראות מבעד לחלונות של דירות הפאר ב״מאייר על רוטשילד״. זוהי נקודת מוצא מצויונת להתחיל את היום אך לפני הכל, הרימו ראשכם למעלה והביטו בעיצוב חסר הפשרות של מגדל היוקרה אשר תוכנן על ידי האדריכל האמריקני המפורסם ריצ׳ארד מאייר. מומלץ גם לבדוק האם ישנה תערוכה מעניינת בלובי מגדל הפאר אשר ידוע באירוח זמני של אומנים פלסטיים ידועי שם מהארץ ומרחבי העולם.

 

את הקפה של הבוקר מומלץ ללגום ב״רוטשילד 12״, האח הקטן של הבראסרי, הקופי בר והוטל מונטיפיוריץ. המקום אולי פחות מעונב אך לא פחות מוצלח. הבר מגיש ארוחת בוקר עד השעה 12 הכוללת קפה, מאפה, בורקסים, שקשוקות ושלל אופציות מעוררות תאבון. (בערב, דיירי מגדל היוקרה ״מאייר על רוטשילד״ נוהגים לפקוד את ״רוטשילד 12״ יחד עם כל המי ומי, כשהמקום הופך לבר קוקטייל שמח וקופצני).

 

אחרי הקפה כדאי לקחת מספר צעדים לכיוון מוזיאון ההגנה של תל אביב הממוקם בשדרות רוטשילד 23 ומציע פיסת היסטוריה של העיר העברית הראשונה. זהו אחד המבנים הראשונים של העיר ובפנים תוכלו לראות איך חיו המתיישבים בתחילת שנות הארבעים. בריכה אולימפית כמו במגדל היוקרה ״מאייר על רוטשילד״ לא תמצאו שם, אך סיפורים מרגשים של לוחמי ההגנה תמצאו בשפע.

 

אם בקניות חפצה נפשכם, עצרו לרגע בפסאז׳ מאייר על רוטשילד הממוקם בתחתית מגדל הפאר התל-אביבי. זהו המבנה אשר איכסן בעבר את פסאז׳ תמר והיום הוא בית למבחר בוטיקים יוקרתיים הפתוחים לדיירי מגדל הפאר ולעוברים ושבים.

 

את ארוחת הצהריים אנו ממליצים לחטוף (הזמן קצר) אצל טוני וספה. פיצה תל אביבית היא כבר מזמן לא פיצה פצץ, וטוני וספה הפך שם נרדף לפיצת בוטיק יחידה במינה אשר גורפת שבחים מכל עבר.

 

כעת שימו פעמיכם לכיוון כיכר הבימה, ובדרך הביטו סביב אל עבר שלל מבני הבאוהוס אשר מעטרים את השדרה. עצרו לנוח על ספסל מזדמן והביטו בעוברים ושבים. כעת, תנו למצב הרוח להחליט: הצגה בתיאטרון הלאומי או ערב קלאסי עם התזמורת הפילהרמונית? ובכן, זוהי לא צריכה להיות שאלה, אלא בחירה בדרך חיים - בחירה בדרך החיים האקסקלוסיבית של מגדל היוקרה ״מאייר על רוטשילד״.

 

 

נותרו דירות אחרונות החל מ- 9 מיליון ₪

 

לפרטים נוספים אודות פנטהאוזים ודירות יוקרה למכירה בישראל, צרו עמנו קשר בטלפון 073-7599939 או מלאו את הטופס מטה:

צרו קשר
*
שדות חובה

עקבו אחרינו בפייסבוק:

עקבו אחרינו בטוויטר: