בית חכם, ספא ומרתף יינות - מתקני יוקרה למגדל יוקרה

בית חכם, ספא ומרתף יינות - מתקני יוקרה למגדל יוקרה

רכישת דירת פאר במגדל היוקרה ״מאייר על רוטשילד״ אינה מסתכמת בקבלת מפתחות וברכת ״דרך צלחה״. פרויקט המגורים היוקרתי בישראל מציע כל כך הרבה יותר, או כמו המוטו של מעצבי המגדל המפואר, מאייר על רוטשילד הינה דרך חיים. כך שמלבד עקרונות בניה חכמים ותכנון חסר פשרות, המגדל מציע מבחר חסר תקדים של שירותים יוקרתיים ומפנקים.

 

כיאה למאה העשרים ואחת, כל דירות היוקרה והפנטהאוזים במגדל, וכל חלקיו, בנויים תוך ניצול מקסימלי של טכנולוגית ״הבית החכם״. אוטומטיזציה של הבית הינה קו מנחה של כל ארכיטקט מודרני מוביל, כשהמטרה היא להפוך את הבית עצמו לחלק פעיל במשפחה, עם אפשרויות תפעול מעבר לארבעת קירותיו.

 

לדוגמא, השאלה החוזרת ״נעלת את הבית?״ יכולה להפוך את גם את היום הרגוע ביותר לבלתי נסבל. כמה פעמים קרה שחזרתם לבדוק אם אכן הדלת נעולה, או אם המזגן כבוי ואם זכרנו להפעיל את האזעקה. הבית החכם יעזור לכם להפטר מכל המחשבות הטורדניות האלו על ידי אפשרויות שליטה על רוב חלקיו בעזרת הטלפון הנייד. תארו לכם את האפשרות לנעול את הדלת מרחוק, לקרר את הבית שעה לפני החזרה מחוף הים או לשלוט על הטלוויזיה מהמשרד בכדי לוודא שהילדים באמת עושים שעורי בית.

 

ובכן, הטכנולוגיה המודרנית הופכת את כל אלה מחלום למציאות וכל דירת פאר במגדל היוקרה ״מאייר על רוטשילד״ מצוידת קומפלט עם מערכת ״בית חכם״ פורצת דרך. דיירי הבניין יכולים לשלוט על כל פינה ופינה בביתם מכל מקום בעולם, ממערכות המים והחשמל, אבטחה, מערכת התקשורת והמיזוג, כולן זמינות בלחיצת כפתור. בנוסף, בכדי למנוע כל אי נוחות ולשמור על השקט הנפשי של דיירי המגדל היוקרתי, מערכות האוטומטיזציה מפוקחות 24/7 כך שכל תקלה או בעיה תטופל מיד על ידי אנשי צוות המגדל המסורים.

 

כמובן שזה לא סוף הסיפור, כיאה לפיסת נדל״ן בתל אביב אשר נחשקת מסביב לגלובוס, דיירי הבניין יקבלו גישה תמידית למגוון שירותי יוקרה חסרי תקדים בנוף דיור היוקרה בארץ. הכניסה לבניין היא דרך לובי מפואר אשר מתפרש על פני שלוש קומות. הלובי האקסלוסיבי יהיה מצויד בשירות קונסיארז׳ ותחתיו, לנוחיות דיירי המגדל המפואר, פסאז׳ מאייר על רוטשילד יספק שדרה נוצצת של בוטיקים יוקרתיים ומהודרים.

 

את אוסף היינות הפרטי יוכלו דיירי המגדל לשכן אין-האוס במרתף היינות המתוחכם וכמו כן, חדר סיגרים ייחודי יספק הפסקה מתבקשת אחר עוד יום מרגש ועמוס. ואם כל אלו לא מספיקים, מגדל היוקרה מצויד בספא מפנק העומד בסטנדרטים עולמיים וכולל בריכה צפה תחת תקרת זכוכית להנאה מירבית מאור שמש טבעי במהלך היום ולרומנטיקנים שביננו, שחייה לילית תחת הכוכבים.

 

נותרו דירות אחרונות החל מ- 9 מיליון ₪

 

לפרטים נוספים אודות פנטהאוזים ודירות יוקרה למכירה בישראל, צרו עמנו קשר בטלפון 073-7599939 או מלאו את הטופס מטה:

צרו קשר
*
שדות חובה

עקבו אחרינו בפייסבוק:

עקבו אחרינו בטוויטר: