אחזקת בניינים

תוכן עניינים

אחזקת בנייניםבשונה מבית פרטי או וילה, בבתים משותפים, בתי מגורים ומשרדים כל מה שקשור לתחזוקה של המבנה ותיקון תקלות נעשה באחריות ועד הבית. בדרך כלל מדובר בדייר אחד או כמה דיירים שלוקחים את כל הדבר הזה שנקרא אחזקת בניין תחת חסותם. הם אחראים על חשבון ועד הבית, על הגבייה, על העסקת בעלי מקצוע כמו מנקה, גנן, חשמלאי, אינסטלטור ודואגים שהכל נעשה קשורה. ברוב המוחלט של המקרים ועד הבית פועל בהתנדבות ומרצון חופשי ולרוב גם לא מדובר מאנשים עם רקע בתחזוק מבנים, מה שעלול להוביל לכל מיני בעיות הן במבנים חדשים שרק נבנו והן במבנים ישנים. לכן, ובעשור האחרון החלו לקום חברות ניהול מקצועיות שהתפקיד העיקרי שלהן הוא בעצם לנהל את כל מה שקשור לתחזוקה שלה הבית. חברות העוסקות באחזות בניינים.

מדוע צריך חברת אחזקת בניינים למבנה שלכם?

לא משנה אם אתם כרגע בועד הבית ולא משתלטים על מה שקורה, השכנים באים אליכם בטענות או אם מדובר בבניין משרדים תחת חסותכם, ברגע שאדם שאינו מבין בתחום הניהול מצד אחד ובאחזת מבנים מהצד השני, יש לא מעט תקלות ובעיות שיכולות לצוץ. אדם שאינו מבין בתחום הזה יכול  בין השאר לפספס דברים שהוא כלל וכלל אינו מודע אליהם כמו תקנים שעברו שינויים, מערכות בטיחות שצריך לבדוק, ביקורות שיש לבצע ועוד המון נושאים. לעומת זאת, ברגע שאתם שוכרים את שירותיה של חברת אחזקת בניינים אשר  מנהלת עבורכם את כל מה שקשור לתחזוקת המבנה, אתם יכולים לישון בראש שקט ולדעת שיש מישהו שלוקח את האחריות.

אחזקת מבנים פרטיים

יש גם חברות אחזקת בניינים שיש להן את הידע, הניסיון והיכולת לנהל גם מבנים ונכסים פרטיים. זו יכולה להיות חנות שאנחנו משכירים באופן קבוע, מקום שמשמש כמסעדה ויש המון מה לעשות שם, בית פרטי עבור מישהו שגר בחו“ל או וילה עבור אדם שיש לו כמה נכסים לנהל. התפקיד של חברת אחזקת מבנים פרטיים הוא למעשה לדאוג לכל הנכסים של אותו אדם, לדאוג שהם מושכרים לאנשים אמינים, להיות בקשר עם עורכי הדין במידת הצורך, לבצע בירור עם האנשים שמשכירים את הנכס, שכל החשבונות אכן מועברים על שמם וכמובן שהנכס תקין ומתוחזק לאורך כל תקופת ההשכרה כולל צביעת הנכס, שירותי אינסטלציה, חשמל, מים, תקשורת ועוד.

מה היתרונות של חברת אחזקת בניינים?

לחברת אחזקת יש יתרונות רבים. בראש ובראשונה ברגע שיש מישהו חיצוני שמנהל עבורנו את המבנה או הנכס, הכל נעשה בצורה מקצועית, יעילה ומסודרת ,מה גם שזה נותן לנו ראש שקט ונקי.  לעמשה, מדובר באנשי מקצוע שחיים את תחום האחזקה והניהול על כל תחומיו. דמיינו לעצמכם שיש נזילה בבית או בבניין ואתם לא צריכים לעשות שום דבר פרט מלהודיע על כך. דמיינו שמתקפת גו‘קים מתקרבת וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לבקש הדברה. הכל מתבצע בזמן וכמו שצריך.

מה העלות של חברת אחזקת בניינים?

העלות של אחזקת בניינים משתנה בין מבנה לנכס ויש כל מיני פרמטרים המשפיעים על המחיר כמו גודל המבנה, כמות העובדים הנדרשים כל חודש, כמה הוא ישן ומצבו, האם מתוכנן שיפוץ בקרוב ועוד. ניהול אחזקה של בתים פרטיים יעלה בין300-700 ש“ לחודש. לעומת זאת, אחזקה של בנין מגורים או תעלה בממוצע בין 250-600 ש“ח לחודש ובניין משרדים בין 1,000-3,000 ש“ח לחודש. זה מאוד תלוי גם איזה שירותים נכללים בתוך האחזקה.

ישי כהן
ישי כהן

שירותי אחזקה תחת קורת גג אחת - שירותים מקיפים, יעילים, וגם זולים יותר בחשבון ארוך טווח. בחברת מאייר ניהול נכסי נדל"ן קיימים צוותי עובדים מקצועיים, ייעודיים בעלי ניסיון והסמכה

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!