איך בוחרים ציוד לעבודה בגובה?

תוכן עניינים

כל מעסיק שעובדיו עובדים בגובה חייב להכין את מקום העבודה בצורה המיטבית. אם המעסיק לא יכין את מקום העבודה כראוי, זוהי עשויה להיות עבירה על החוק. מה הדבר הראשון שיהיה עליכם לעשות כאשר אתם מכינים את מקום העבודה לעבודה בגובה? יהיה עליכם לרכוש ציוד לעבודה בגובה. מדובר על ציוד מתקדם שאמור לאפשר לעובדים לעבוד בצורה זהירה. הכנו לכם כמה טיפים שיאפשרו לכם לבחור את הציוד האידיאלי לעבודה בגובה. בו בזמן הטיפים האלה יהיו רלוונטיים לאלה שירצו לרכוש סט מברגה אימפקט או כל ציוד עבודה אחר.

 

אין תחליף לציוד איכותי

המון מעסיקים מחפשים את הדרך הכי טובה לחסוך עוד כמה מאות שקלים. אך האם אתם יכולים לחסוך על הבטיחות של העובדים שלכם? התשובה היא שלא. יש כל כך הרבה דברים אחרים שאפשר לחסוך בהם, על בטיחות לעולם לא חוסכים. בעת בחירת ציוד לעבודה בגובה יהיה עליכם לדאוג לבחור ציוד איכותי ברמה גבוהה. תוודאו היטב כי מדובר על ציוד שיספק לעובדים את תחושת הבטיחות שלה הם זקוקים. מעבר לכך ציוד איכותי יחזיק מעמד זמן רב לשימוש קבוע על ידכם ועל ידי העובדים שלכם.

 

התאמת הציוד לסוג העבודה

האם יצא לכם לחשוב כיצד הציוד שתרכשו יתאים לסוג העבודה? הרי העבודות בגובה לא דומות האחת לשנייה. עבודה אחת בגובה תהיה שונה בתכלית בהשוואה לעבודות אחרות המתבצעות בגובה. בעת רכישת ציוד לעבודה בגובה יהיה עליכם להתאים אותו לסוג העבודה שהולכת להתבצע. כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו הציוד יהיה כזה שמתאים לכם כמו כפפה ליד. תוכלו לנצל את הציוד כדי לבצע את כל הפעולות שאותן אתם צריכים לבצע בזמן העבודה.

 

מחיר נמוך אבל לא נמוך מידיי

ביצעתם השוואה בין החנויות השונות שמוכרות ציוד לעבודה בגובה? זה מעולה, רק כך תוכלו לחסוך בצורה שלא תסכן את העובדים שלכם. עם זאת יהיה עליכם לקחת בחשבון כי המחיר הנמוך חייב להיות גם הגיוני. כאשר רוכשים ציוד לעבודה המתבצעת בגובה ישנה חשיבות להסתכל על ההיגיון הבריא. הרי לא תוכלו לרכוש ציוד איכותי במחיר נמוך יתר על המידה, כנראה שמסתירים מכם משהו. שווה לכם ללכת על בטוח כאשר זה נוגע לעניין הספציפי הזה.

 

תפעול נוח לעבודה אפקטיבית

רגע לפני הרכישה יהיה עליכם רק לוודא כי עם אותו ציוד לעבודה בגובה תוכלו לעבוד בקלות. הרי לכל ציוד יש את אופן התפעול שלו, לעיתים התפעול משתנה בצורה מהותית בין הפריטים השונים. זה שראיתם כיצד מתפעלים ציוד דומה, זה לא אומר כי כך בדיוק תהיה המציאות. מה שאתם צריכים לעשות זה לוודא כי אתם מבינים כיצד מתפעלים את הציוד. הרי לא תרצו בזמן העבודה עצמה להתחיל להתעסק עם העניין הספציפי הזה.

ישי כהן
ישי כהן

שירותי אחזקה תחת קורת גג אחת - שירותים מקיפים, יעילים, וגם זולים יותר בחשבון ארוך טווח. בחברת מאייר ניהול נכסי נדל"ן קיימים צוותי עובדים מקצועיים, ייעודיים בעלי ניסיון והסמכה

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!