איך מבצעים כמו שצריך שיפוץ דירה קומפלט?

או חייגו: 074-7695650

תוכן עניינים

הגעתם למסקנה כי חובה עליכם לשפץ את הדירה שלכם? בשלב הראשון תצטרכו להבין באילו היקפים תבצעו את השיפוץ. זה שאתם רוצים לשפץ את הדירה זה לא אומר כי הכל מובן מלכתחילה. יש כאלה שמבצעים שיפוץ נקודתי, אחרים עושים שיפוץ דירה קומפלט. מכאן עולה השאלה, מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם נכנסים לתהליך? יש כמה דברים חשובים שצריך להכיר לפני שמשפצים את הדירה כולה. כך לא תמצאו את עצמכם במציאות שבה אתם משפצים את הדירה ומתחרטים על זה. את כל המידע ריכזנו לכם במקום אחד, לא תצטרכו לקרוא מדריכים נוספים לאחר מכן.

 

בונים לוחות זמנים מוגדרים מראש

אחת מהבעיות המרכזיות של שיפוץ דירה היא שלא יהיו לכם לוחות זמנים מוגדרים מראש. זוהי בעיה נפוצה שעשויה להוביל לכך שהשיפוץ עצמו יתארך הרבה מעבר לנורמה הרצויה. שיפוץ דירה קומפלט יכול לקחת זמן, עליכם לקחת בחשבון שהתהליך לא קבוע. ברגע שכל לוחות הזמנים מוגדרים מראש, אין סיבה שלא תעמדו בהם הלכה למעשה. אם לוחות הזמנים הם רק בגדר המלצה, התוצאה תהיה הפוכה מהתוצאה הרצויה. תביאו את עצמכם למצב שבו השיפוץ עצמו מתארך הרבה מעבר למה שהייתם מוכנים מלכתחילה. בנייה נכונה של לוח זמנים טרם השיפוץ תימנע עוגמת נפש רבה. בטח אם אתם רוצים לחזור לדירה בהקדם האפשרי ללא עיכובים מיותרים.

 

עושים הסכם מול קבלן השיפוצים

בחרתם קבלן שיפוצים במרכז או באזור מגוריכם? השלב הבא יהיה לעשות מולו הסכם שמעגן את כל ההסכמות שהגעתם אליהן ביחד. לפני שמתחילים את השיפוץ עצמו יהיה עליכם להגיע להסכמות עם איש המקצוע שיבצע אותו. לכל קבלן יש את הסטנדרט שלו כאשר זה נוגע לשיפוץ של דירה גדולה או קטנה. יהיה עליכם לדעת כי ההסכם מול הקבלן יהיה הסכם שמטיב אתכם, ולא רק מטיב איתו. בו בזמן נגיד כי אם לא תעשו הסכם מול הקבלן לא תהיה לכם האופציה לבוא בתלונות. בכל פעם מחדש תצטרכו ליישר קו מול הדברים שאותם הקבלן אומר לכם. לכן חובה לעשות הסכם מסודר לפני שמתחילים לבצע שיפוץ דירה קומפלט.

 

בודקים את העלויות טרם השיפוץ

בשביל לשפץ את הדירה מא' ועד ת' יהיה עליכם להכיר את עלויות השיפוץ הכוללות. אל תגרמו לעצמכם להגיע למצב שבו אתם משפצים את הדירה בלי להיות בבקרה תמידית. יש כאלה שהעלויות הופכות להיות גבוהות בשבילם, בשלב כזה חובה להפסיק את השיפוץ עצמו. לא תרצו להפסיק את השיפוץ כאשר העבודה נמצאת בעיצומה. מי שמפקח על ההוצאות במהלך העבודה עצמה ימצא את עצמו מרוויח לא מעט. בדיקה יתרה של העלויות תימנע מכם לעשות מעשה שלא תואם לתקציב שעומד לרשותכם. כל אחד צריך לדעת כמה הוא יהיה מוכן לשלם על השיפוץ של הדירה כולה.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

או חייגו: 074-7695650

רצפה

ריצוף אפוקסי לבית – יתרונות וחסרונות

יותר ויותר מעצבי פנים ואדריכלים בוחרים להתקדם לפתרונות ריצוף מתקדמים המשלבים בין עיצובים חדשניים לאיכות ופונקציונליות, ולמראה אחיד שמעניקה רצפת אפוקסי לבית, בעיצוב דירות ובתים חדשים ובשיפוץ בתים פרטיים ודירות מגורים קיימים. 

קרא עוד »
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!