ניהול ואחזקת מבנים

צרו קשר להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 074-7695653

ניהול ואחזקת מבניםניהול ואחזקת מבנים הוא ניהולו התקין של המבנה ותחזוקתו השוטפת. במילים אחרות, ניהול ואחזקת מבנים הוא ניהול ועד בית של הבניים. ניהול ואחזקת מבנים חשוב לכל מי שיש נכס ורוצה לשמור על שווי הנכס. שמירת שווי הנכס כוללת גם על שמירת הנכס עצמו, וגם על שמירת הבניין המשותף והחללים המשותפים בו.

 

ניהול ואחזקת מבנים – מה זה אומר? 

כל בעלי הנכסים בבניינים משותפים, צריכים להיות מודעים לחשיבות הגדולה של ניהול ואחזקת המבנה עצמו ולא רק הנכס הפרטי. טיפוח המבנה, התחזוקה השוטפת והניהול התקין של מערכות הבניין השונות, יעזרו לשמור על מבנה מטופח שנראה טוב, ובכך יעזרו לשמור על ערך הנכסים באותו מבנה. חברות ניהול ואחזקת מבנים יעזרו לכם בכל מה שקשור לניהול המבנה. הן יגבו תשלומים מדיירי הבניין וינהלו את הכספים של הבניין למטרות תחזוקה ותיקונים נחוצים. הן ידאגו לטיפולים תקופתיים ולחתזוקה שוטפת עבור מערכות הבניין השונות כמו בדיקת מהנדס תקופתית למעלית, תחזוקת משאבות המים, תחזוקה של מערכות כיבוי אש ועוד.

 

מה כולל ניהול ואחזקת מבנים? 

חברות ניהול ואחזקת מבנים, מציעות לכם את כל מה שדרוש לניהולו של המבנה.

ניהול כספי

חברות ניהול ואחזקת מבנים ינהלו עבורכם את כספי הבניין. הן יפתחו חשבון בנק משותף לבניין, יגבו את דמי הועד שנקבעו מידי דיירי הבניין ויפקידו אותם בחשבון הבנק המשותף. הניהול הכספי כולל את ניהול ההכנסות וההוצאות של הבניין, עריכת דוחות שנתיים של כל ההוצאות והצגתם בפני דיירי הבניין. הניהול הכספי צריך להתנהל בשקיפות מלאה מול דיירי הבניין.

תחזוקה

חברות ניהול אחראיות על תחזוקת המבנה. הדבר כולל תחזוקה שוטפת לכל מערכות הבניין ומתן טיפולים ותיקונים במקרה הצורך. התיקונים הנחוצים יכולים להיות עבור חשמל, אינסטלציה וכדומה. התחזוקה השוטפת כוללת תחזוקת המערכות השונות כמו מערכת גז, מעלית, הסקה, חימום המים ועוד. בנוסף, התחזוקת השוטפת כוללת תחזוקת וטיפוח המבנה כמו שירותי ניקיון עבור חדר המדרגות, הלובי, המקלט וכל חלל משותף אחר, תחזוקת הגינה אם יש כזאת, ניקוי וחיטוי הבריכה אם יש ועוד. אם מדובר במבנה ישן יש לקחת בחשבון גם שיפוצים שיכולים לשמור על הבניין. אלו יכולים להיות חיזוקים עבור הבניין, חידוש צבע, תיקוני מרזבים ועוד.

 

 

כיצד תבחרו חברת ניהול?

חברות ניהול ואחזקת מבניםעל מנת לבחור את חברת הניהול ואחזקת המבנים הטובה ביותר, מומלץ לברר כמה שיותר פרטים על החברה. בדקו מה סוג השירותים שהחברה מציעה לכם, מה השירותים כוללים והאם יש תוספות תשלום עבור כל מיני דברים. בדקו כמה זמן החברה קיימת, כמה לקוחות יש לה, אם היא מוכרת ובעיקר האם אתם יכולים לסמוך עליה. חשוב לבצע השוואת מחירים שבה תבדקו את המחיר, את השירותים הכלולים במחיר ואת האמינות של החברה אותה אתם בודקים. חשוב לבדוק שהחברה תטפל עבורכם בכל הסעיפים שציינו מעל. יש חברות רבות שלא מציעות תחזוקת מבנים רחבה, ולא מעניקות שיפוצים עבור המבנה. חשוב שתבדקו מה מוצע לכם בדיוק בכל סעיף. בנוסף, חשוב לבדוק עם איזה בעלי מקצוע חברת הניהול עובדת ומה הפיקוח. יש חברות רבות שמעסיקות אנשי מקצוע מנוסים אמינים ומקצועיים. בדרך כלל, העסקת חברה מקצועית ואמינה תכלול גם אנשי מקצוע אמינים, אך חשוב לבדוק זאת. דבר נוסף הוא ביטוח בניין משותף. יש חברות שכוללות בניהול ואחזקת המבנה את ביטוח המבנה. לביטוח המבנה יש חשיבות רבה, הוא יכסה עבורכם נזקי מבנה ותביעות של נזקים לצד ג׳ ונזקים לעובדים בבניין. בדקו שחברת הניהול מודעת לחשיבות ביטוח בניין משותף וכוללת זאת כחלק מניהול המבנה.

 

צרו קשר להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 074-7695653

תוכן עניינים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שורשים בביוב – מה זה וכיצד זה נוצר

הרבה פעמים אנחנו שומעים מבעלי מקצוע בתחום האינסטלציה בכלל והביוב בפרט, על מצב של היווצרות שורשים בתוך צנרת הביוב. אנחנו יכולים לקרוא על כך מאמרים

ייבוש רטיבות כלואה

רטיבות כלואה בבית שלך עלולה לגרום למגוון בעיות, מריחות עבשים ועד לצמיחת עובש וטחב. זה גם יכול לפגוע בריצוף ולעודד מזיקים. למרבה המזל, ישנם כמה

סוגים שונים של ריצוף דק ועץ

התקנת דק ורצפת עץ היא דרך מצוינת להעלות את ערך הבית שלכם. ריצוף דק ועץ מותקנים בדרך כלל מעל בטון או משטחים קשים אחרים. חשוב

מאמרים אחרונים שלנו

ניהול מבנים מקצועי וזמין

ניהול מבנים

ניהול מבנים הוא גוף או חברה המספקים לקהל לקוחותיהם מגוון רחב של שרותי ניהול מקיפים עבור מגדלי יוקרה, ניהול בנייני

לקריאה נוספת

ניהול נכסים

  אם יש בבעלותכם מספר נכסים שונים, באותו בניין או פזורים, בירושה או ברכישה, אתם יכולים להעסיק חברה לניהול נכסים

לקריאה נוספת
התקשרו עכשיו