ניהול מבנים

ניהול מבנים הוא גוף או חברה המספקים לקהל לקוחותיהם מגוון רחב של שרותי ניהול מקיפים עבור מגדלי יוקרה, ניהול בנייני מגורים ומבנים מסחריים.

חברות ניהול מבנים תפקידן בין השאר לקחת תחת חסותן את כל מה שקשור לניהול המבנה לרבות שירותי גביה והנהלת חשבונות, אחזקת מבנים הכוללת מגוון רחב של טיפולים מונעים לשלל מערכות כמו מערכות אינסטלציה, מערכות חשמל, מערכות כיבוי אש, טיפולי הדברות, טיפול ופיקוח על פרויקטים כמו שיפוצים למשל, שירותי ניקיון, שירותי גינון, ייעוץ ופתרון בעיות כמו בעיות במערכת האיטום ועוד.

מתי פונים לחברה המציעה שירותי ניהול מבנים

ניהול מבנים יתרונות

עד לא מזמן מי שהיה מנהל את המבנים היו אלה אנשי אחזקה, מתנדבים מועד הבית או מנהלים לוגיסטיים מתחום אחר לגמרי.
למעשה, אם ניקח בתור דוגמא בעיה כלשהיא כמו רטיבות או פיצוץ בצנרת ונחכה שאותו אדם שכביכול אחראי על הבניין יטפל בה, הרי שנוצר מצב שבו אנו יכולים להמתין זמן רב שהבעיה אכן תטופל ותיפטר. לעומת זאת, שיש מישהו שכל עבודתו היא לדאוג לטובת הבניין ולדיירים או העובדים בו, הדברים נעשים בצורה יסודית, יעילה והכי חשוב מקצועית ובזמן.

 

  1. חיסכון אדיר בזמן – ברגע שיש חברת ניהול שדואגת לכל מה שקשור למבנה אנחנו חוסכים זמן יקר. אנחנו לא צריכים להיות בקשר עם בעל מקצוע כזה או אחר, אנחנו לא צריכים לטפל בבעיות, אנחנו יודעים שיש מי שדורג לנו וכך בעצם אנו יכולים להיות בראש שקט.
  2. כל תהליך נעשה בצורה מקצועית – לכל בעיה יש את בעל המקצוע שלה. לבעיית הג‘וקים יש את המדביר שעובד מול חברת ניהול המבנים, לבעיות איטום – קבלן איטום, לשיפוצים – קבלן שיפוצים ולבעיות במערכת האינטסלציה – חברת ביובית או אינסטלטור מקצועי. כך למעשה כל בעיה מגובה על ידי בעל מקצוע וככה גם הכל נראה.
  3. מענה מהיר לבעיות – כמשהו קורה ולא משנה מה זה, יש לנו למי לפנות וזה אולי אחד היתרונות הכי חשובים בחברה.

מתי כדאי לי לפנות לחברת ניהול מבנים?

יש כמה מקרים עיקריים שכדאי ושווה לפנות לחברת ניהול מבנים. המקרה הראשון כשמדובר בבניין מגורים של כמה קומות המנוהל על ידי ועד הבית שלא בהצלחה. הרבה פעמים בועדי בית כאלה, נוצר מצב של מריבות בין שכנים לגבי כל מיני החלטות שנעשות לטובת הבניין בין אם זה תחזוקה של הבניין, חיזוק הבניין, צביעה או עבודת שיפוץ.
בשלב מסוים לועד הבית נמאס ואז הם פונים לחברת ניהול מבנים שתעשה סדר בבלאגן ותיקח הכל תחת חסותה.

מצב נוסף שכדאי לפנות הוא כאשר מדובר במבנה משרדים. בחברה או עסק יש כל כך הרבה דברים שצריך לדאוג להם ולתחזק אותם. צריך לדאוג לניקיון של המשרדים, של המטבח ושל השירותים והלובי, צריך לדאוג שהגינה מסביב תהיה מתוחזקת, שהכל יהיה במקום ונוח לעבודה. בנוסף, כל משרד מושכר על ידי חברה אחרת או עסק אחר ולכן צריך גם לדאוג לכל הנושא של התשלומים, שכל תשתית קשורה לאותו עסק בין אם זה תשלומי החשמל, המים או האינטרנט.

גם במצבים שלאדם יש כמה נכסים והוא לא יכול לטפל בכולם משיקולים של נוחות וזמן, כדאי לפנות לחברת ניהול מבנים שגם מתמחה בניהול נכסים.
ככה החברה היא זו שדואגת עבור בעלי הנכס לכל מה שצריך מסביב בשוטף בין אם זה שהמקום יהיה מושכר על ידי מישהו אמין, בין אם זה שהתשלומים יתבצעו חודש בחודשו.

לכל המצבים הללו כדאי לפנות לחברת ניהול מקצועית.

תוכן עניינים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

האם אתם צריכים אימון עסקי?

לא פשוט להיות עצמאי היום, נוכחנו לראות את משבר הקורונה טלטל את עולם העסקים וגרם לאלפי עסקים לקרוס. אימון עסקי נועד כדי לתת לכם מענה

איך בוחרים מצלמות אבטחה לבית?

מצלמות אבטחה נפוצות בבתים, משרדים, חנויות, כבישים ועוד. מצלמות אבטחה יכולות להעניק לכם ביטחון משמעותי כאשר אתם בבית או מחוצה לו. מבעד לכך שניתן לזהות

האם מומלץ להשתמש במדפי מתכת?

מדפי מתכת הם אופציה טובה למחסן הביתי שלך. הם חזקים, עמידים ובעלי יכולת להחזיק הרבה פריטים. מדף מתכת הוא לא רק אופציה למחסן הביתי שלכם.

גנובים על הירח

כמה כיף לחזור הביתה, להוריד את כל החפצים והלחצים שליוו אותנו במהלך היום העמוס, להיכנס לחדר הזוגי שלנו יחד עם בת הזוג לאווירה נוחה ונעימה

מאמרים אחרונים שלנו

ניהול מבנים מקצועי וזמין

ניהול מבנים

ניהול מבנים הוא גוף או חברה המספקים לקהל לקוחותיהם מגוון רחב של שרותי ניהול מקיפים עבור מגדלי יוקרה, ניהול בנייני

לקריאה נוספת

ניהול נכסים

  אם יש בבעלותכם מספר נכסים שונים, באותו בניין או פזורים, בירושה או ברכישה, אתם יכולים להעסיק חברה לניהול נכסים

לקריאה נוספת