ניקוי בניין משותף עם לחץ מים: זה אפשרי?

תוכן עניינים

ניקוי בלחץ מים הוא תהליך המשתמש במים בלחץ גבוה לניקוי משטחים. הוא משמש להסרת לכלוך ופסולת ממשטחים כמו מדרכות, שבילים וחניונים. תהליך זה ידוע גם בשם הידרו-ג'טינג או הידרו-ניקוי. זה יכול להיעשות על ידי שימוש במשאית מותקנת עם מכונת שטיפה בלחץ או על ידי שימוש בחיבור על צינור גינה. ניקוי בלחץ מים הוא תהליך העושה שימוש במים בלחץ גבוה לניקוי משטחים ללא שימוש בכימיקלים. התהליך יכול לשמש לניקוי כל משטח, אך הוא משמש לעתים קרובות על בטון, אספלט ולבנים. לניקוי בלחץ מים יתרונות רבים על פני תהליכי ניקוי כימיים מסורתיים. הוא ידידותי לסביבה וניתן להשתמש בו על מגוון רחב של משטחים. כמו כן, אין כימיקלים מזיקים מעורבים בתהליך. ניקוי בלחץ מים הוא תהליך של ניקוי משטחים על ידי שימוש במים בלחץ ונפלטים כסילון. ניקוי בלחץ מים נעשה כבר שנים רבות. השימוש הראשון הידוע בשיטה זו היה במאה השנייה לספירה, כאשר הרומאים השתמשו בסילון מים לניקוי שיניהם וציורי קיר על תקרות.

ניקוי בלחץ מים

ניקוי בלחץ מים הוא תהליך ניקוי המשתמש במים ובלחץ גבוה לניקוי משטחים. זה נקרא גם הידרו-ג'טינג או הידרו-ניקוי. התהליך יכול לשמש לניקוי כל מיני משטחים, אבל הוא משמש לרוב על בטון, אספלט, לבנים, טיח ואבן. מנקים בלחץ מים משתמשים בצינור שבקצהו זרבובית כדי לרסס את המשטח אותו הם מנסים לנקות במים בלחץ גבוה. כוח המים דוחף לכלוך מהמשטח ואז הזרבובית מפנה את המים המלוכלכים לביוב. ניקוי בלחץ מים הוא סוג של ניקוי מכני המשתמש במים בלחץ גבוה כדי להסיר לכלוך ופסולת מהמשטחים. סוג זה של ניקוי משמש לעתים קרובות על משטחים קשים, כגון מדרכות, שבילים, פטיו ואזורים חיצוניים אחרים. ניקוי בלחץ מים היא שיטת ניקוי המשתמשת במים כדי להסיר לכלוך ופסולת מפני השטח של חפץ. בתהליך נעשה שימוש בסילוני מים בלחץ גבוה, המותזים על פני האובייקט. שיטת ניקוי זו משמשת במגוון תעשיות, כולל בנייה, ייצור ובניית ספינות. הוא משמש גם באזורים ציבוריים כגון פארקים, מדרכות ורחובות. רוצים לדעת על פתרונות נוספים של ניקיון? לחצו כאן למידע נוסף.

ניקוי בלחץ

ניקוי בלחץ מים היא טכניקה חדשה שפותחה לניקוי משטחים ללא שימוש בחומרי ניקוי. הוא משתמש בלחץ מים וביכולת הטבעית של משטח לספוג מים כדי לנקות את המשטח. טכניקה זו פותחה באמצע שנות ה-90 ונמצאת כיום בשימוש על ידי תעשיות רבות כולל בנייה, הנדסה, ניקיון מסחרי ומגורים. ניקוי בלחץ מים הוא תהליך המשתמש במים בלחץ גבוה כדי להסיר לכלוך, לכלוך וחומרים אחרים ממשטחים שונים. תהליך זה משמש לעתים קרובות לניקוי מדרכות, שבילים וחניות. השימוש בחומרי ניקוי בלחץ מים גדל בשנים האחרונות בפופולריותם מכיוון שהם ידידותיים יותר לסביבה משיטות ניקוי מסורתיות כמו שטיפה בכוח או חומרי ניקוי כימיים. ניקוי בלחץ מים היא שיטה להסרת לכלוך וחומרים לא רצויים אחרים מפני השטח של חפצים. זה נעשה על ידי שימוש במרסס בלחץ לפיצוץ מים בלחץ גבוה. ניתן לערבב את המים עם חומרי ניקוי או כימיקלים אחרים כדי לעזור להסיר כתמים קשים או לכלוך.

ישי כהן
ישי כהן

שירותי אחזקה תחת קורת גג אחת - שירותים מקיפים, יעילים, וגם זולים יותר בחשבון ארוך טווח. בחברת מאייר ניהול נכסי נדל"ן קיימים צוותי עובדים מקצועיים, ייעודיים בעלי ניסיון והסמכה

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!