תיווך בבנימינה – כיצד בוחרים גורם מקצועי בצורה נכונה

תוכן עניינים

כשאנחנו מעוניינים לרכוש או לשכור נכס, ולהבדיל למכור או להשכיר נכס, עומדות בפתחנו מספר אפשרויות כיצד לנהל את התהליך. אנחנו יכולים לעשות זאת באופן עצמאי ללא עזרה מגורמים חיצוניים, יש לנו אפשרות להשתמש בכלים שהאינטרנט מספק לנו, בין אם זה לוחות מודעות וירטואליים, רשתות חברתיות וכדומה, ויש לנו אפשרות כן להיעזר בגורם חיצוני, קרי מתווך מקצועי.

האופציה השלישית אף על פי שהיא לכאורה יקרה יותר, אזי שהיא גם האופציה היעילה והעדיפה מבין האופציות שהצגנו. מדובר על אופציה המאפשרת לנו לבצע את התהליך בצורה יסודית, מהירה, וליהנות משלל כלים ואמצעים שעומדים לזכותו של המתווך והוא מעמיד אותם לרשותנו. בין אם מדובר בכלים מעשיים ובין אם מדובר על כלים שהוא יצר וגיבש במהלך שנים מתוך ניסיון והבנה עמוקה של התחום.

למשל, אם אנחנו מחפשים סוכן תיווך בבנימינה והסביבה, אזי שאנחנו יכולים למצוא גורמי מקצוע שונים אליהם אנחנו יכולים לפנות. החל ממתווכים שעובדים מחוץ ליישוב אך פועלים גם בשטחו וכלה במתווכים שפועלים אך ורק בבנימינה. באופן טבעי, אנחנו נעדיף לעבוד עם מתווכים מהאזור וכאלה שמכירים את היישוב היטב.

במאמר זה נסביר כיצד גורם מקצועי בצורה נכונה, וכן נציג את האפשרויות השונות שעומדות לרשותנו בהקשר זה.

 

איך נבחר גורם מקצועי בתחום התיווך

בשביל לבחור סוכן או סוכנות תיווך בבנימינה, אנחנו צריכים לבחון מספר פרמטרים באופן ספציפי ולהשוות בין הסוכנים והסוכנויות השונים, על פיהם.

פרמטר ראשון הוא כמובן הניסיון שעומד לרשות הגורם אותו אנו מבקשים לשכור. ככל שהוא יהיה מנוסה יותר, כך גדל הסיכוי שנוכל ליהנות מתוצאה איכותית יותר, בין אם זה מבחינת תנאי עסקה, עלויות ומהירות ביצוע.

פרמטר שני, הוא הידע של הגורם באזור בו אנחנו מבקשים שיפעל. מאחר ואנחנו מבקשים לחפש גורם מקצועי בתחום התיווך בבנימינה, אז עלינו לבחור גורם שמתמחה באזור זה באופן ספציפי, מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו שיכיר את האזור היטב וידע לספק לנו את המידע והמענה הדרוש לנו.

פרמטר שלישי – יש לבחון באילו אמצעים הוא משתמש, בין אם זה אמצעי פרסום, גישה ללקוחות פוטנציאליים, גישה לבעלי נכסים ועוד. ככל שהאמצעים יהיו יותר יעילים ואיכותיים, כך נגדיל את הסיכוי שלנו ליהנות מעסקה טובה יותר.

פרמטר רביעי – חשוב שהוא יהיה זמין וידע לבצע את עבודתו כמה שיותר מהר, באופן מושקע, בלי לבזבז זמן ולעמוד בלוח הזמנים שלנו.

 

מה הן האפשרויות שעומדות לרשותנו?

האפשרות הראשונה היא לעבוד עם מתווך פרטי. מתווך שמחזיק סוכנות משלו ופועל באופן עצמאי מול הלקוחות.

אפשרות שנייה היא לעבוד עם סוכן שמייצג סוכנות ארצית ופועל באזור כזכיין או בכל צורה אחרת. אז יש לבחור מי אחראי כלפינו, האם זה הוא באופן ישיר או הסוכנות.

אפשרות שלישית היא לעבוד מול סוכנות תיווך המפעילה סניף באזור.

 

 

 

ישי כהן
ישי כהן

שירותי אחזקה תחת קורת גג אחת - שירותים מקיפים, יעילים, וגם זולים יותר בחשבון ארוך טווח. בחברת מאייר ניהול נכסי נדל"ן קיימים צוותי עובדים מקצועיים, ייעודיים בעלי ניסיון והסמכה

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!