חברת ניהול ועד בית מחירים

בתקופה האחרונה אנו עדים לתהליך שנמשך על גבי העשור האחרון שהתחיל בעיקר בבניינים חדשים אך התפשט גם לבתים משותפיםכמה עולה שירות מקצועי של ניהול ועד בית? ישנים ואותו תהליך הוא החלפת ועד הבית בחברת ניהול. ועד הבית היה מורכב בדרך כלל מדייר אחד או שניים כאשר בבתים משותפים גדולים יותר הוא היה מורכב לעיתים משלושה או ארבעה דיירים שנשאו בנטל הניהולי. תפקידם היה לנהל את הבית המשותף ובין היתר הם ניהלו את אספות המגורים, הביאו להצבעות בפני הדיירים נושאים שעל הפרק, ערכו משא ומתן עם קבלנים ונותני שירות עבור שיפוצים ושדרוגים של הבית ועוד.

מעבר לנושאים הללו היה עליהם גם לדאוג לנושאים השוטפים של הבית כמו הניקיון של השטחים המשותפים כגון הלובי וחדרי המדרגות, לדאוג לגינה וכמובן טיפול בתקלות שקורות מידי פעם כמו תקלות אינטרקום, תקלות גז, תקלות חשמל בבית, מעלית ועוד. את כל זה עשו אותם דיירים בהתנדבות כאשר ברוב המוחלט של המקרים הנושא של תחזוקת מבנים רחוק מאותם אנשים מרחק שנות אור.

היתרונות ל חברת ניהול ועד בית

במקרה של חברת ניהול הדבר שונה לגמרי שכן קודם כל אנו מקבלים חברה מקצועית עם אנשים מקצועיים שמנהלים אותה שחיים את עולם אחזקת המבנים ומכירים אותו על בוריו. הדבר גורם לכך שהתחזוקה של הבית מתבצעת על הצד הטוב ביותר שכן במידה ויש תקלה היא מטופלת תוך מספר שעות על ידי חברת הניהול ואנשי המקצוע שלה. בדרך כלל חברות ניהול בתים משותפים מחזיקות מספר אנשי מקצוע בכל תחום ובכל פעם שיש תקלה בחשמל של הבית היא שולחת אל הבית את החשמלאי שעימה היא עובדת כדי שיטפל בבעיה, ולכן לעיתים קרובות הבעיה מסתדרת תוך זמן קצר מאוד כאשר חברת ניהול מקצועית מטפלת במבנה ולא דייר שעושה זאת בהתנדבות.

מדוע חשוב להעסיק חברת ניהול לבית?

כאשר אנו בעלים של דירה ישנו דבר אחד חשוב מאוד אליו אנו נרצה לשים לב וזהו הערך של הבית שלנו. אין ספק שערך של הדירה מושפעת בעיקר מהדירה עצמה והניראות שלה, כמה השקענו בתוך הדירה, האיזור שבו הדירה נמצאת אך מעבר לכך חשוב מאוד גם התחזוקה של הבניין בו הדירה נמצאת. בכדי לשמור ואף לעלות את ערך הדירה אנו נרצה לדאוג כי הבניין בו נמצאת הדירה שלנו מתוחזק ברמה הגבוהה ביותר לה ניתן לצפות היות והדבר משפיע ביחס ישר על שווי הדירה שלנו. דירה בבניין מוזנח בו חדש המדרגות ישן, לא מבוצעת בו תחזוקה שוטפת לשטחים המשותפים ערכה ירד. בעוד שגרירה שנמצאת בבניין בו חברת הניהול דואגת לניראות של הבית, משפצת חלקים בהם יש ליקויים ומשדרגת את הבניין באופן קבוע, ערכה של דירה בבניין כזה יעלה באופן אוטומטי.

מה המחיר של חברת ניהול ועד בית?

אין ספק שישנם מספר פרמטרים שקובעים את המחיר של חברת ניהול לוועד הבית שכן מחיר ניהול של פרויקט עם בריכה והרבה שטחים משותפים יהיה שונה מזה של בניין מגורים בן שלוש קומות ללא מעלית וללא שטחים משותפים כלל. כלל המחיר של חברת ניהול בבית משותף בסיסי ינוע בין 40-50 ש״ח נוספים על דמי ועד הבית עבור דירה לחודש בעוד המחיר של תוספת עבור דירה לחודש בפרויקט גדול בבניין של עשרים קומות עם בריכה, חדר כושר עם שטחים משותפים וגינות יהיה בין 100-150 ש״ח לחודש.

תוכן עניינים

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

שורשים בביוב – מה זה וכיצד זה נוצר

הרבה פעמים אנחנו שומעים מבעלי מקצוע בתחום האינסטלציה בכלל והביוב בפרט, על מצב של היווצרות שורשים בתוך צנרת הביוב. אנחנו יכולים לקרוא על כך מאמרים

מאמרים אחרונים שלנו

ניהול מבנים מקצועי וזמין

ניהול מבנים

ניהול מבנים הוא גוף או חברה המספקים לקהל לקוחותיהם מגוון רחב של שרותי ניהול מקיפים עבור מגדלי יוקרה, ניהול בנייני

לקריאה נוספת

ניהול נכסים

  אם יש בבעלותכם מספר נכסים שונים, באותו בניין או פזורים, בירושה או ברכישה, אתם יכולים להעסיק חברה לניהול נכסים

לקריאה נוספת