ביטוח בניין משותף – השוואת מחירים

תוכן עניינים

 

ביטוח בניין משותף - השוואת מחיריםבניין משותף הוא מבנה שקיימות בו שתי דירות ומעלה ובכל דירה יש דייר אחר. בבניינים משותפים כל דירה היא בפני עצמה ואזורי המחייה המשותפים כמו הלובי, חדר המדרגות, המעלית ועוד, שייכים לכלל דיירי הבניין. ביטוח בניין משותף מבטח את אזורי המחייה המשותפים בבניין.

 

מה זה ביטוח בניין משותף?

ביטוח בניין משותף הוא ביטוח הבניין ואזורי המחייה המשותפים בו. ביטוח בניין משותף, רלוונטי לכל מי שגר בבניין משותף, כלומר שתי דירות ומעלה, כפי שמצוין לעיל. ביטוח בניין משותף מבטח את הבניין מפני נזקים שונים או תביעות נזקים של אחרים. ככל שהבניין מכיל יותר חללים משותפים (בריכה, חדר כושר, חדר משחקים ועוד) כך חשוב יותר לבטח אותו.

 

מה חשוב לבדוק בביטוח בניין משותף השוואת המחירים?

כאשר רוכשים ביטוח בניין משותף, חשוב לוודא בתהליך השוואת המחירים שהסעיפים (שכתובים בהמשך) כלולים בפוליסה. יש פוליסות שמציעות יותר, וכמובן שבתוספת תשלום ניתן להוסיף עוד סעיפים לביטוח הבית המשותף. אך, חשוב שלפחות שלושת הסעיפים הבאים יהיו חלק מהפוליסות שתבדקו בהשוואת המחירים.

נזק לחללים משותפים

ביטוח בית משותף נועד קודם כל לביטוח המבנה עצמו. כלומר, במקרה של נזק כלשהו למבנה, הביטוח יכסה את עלויות התיקונים הנחוצים ושיפוץ המבנה. כל דבר חיצוני שעלול לגרום לנזק בחללי הבניין המשותפים, כמו שריפה, רעידת אדמה, הצפה, התפוצצות בלון גז ועוד, צריך להיות מכוסה על ידי ביטוח בניין משותף. תיקונים של נזקים אלה עלולים להיות יקרים מאוד ולהגיע לסכומים שדיירי הבניין לא יוכלו לעמוד בהם. לכן חשוב לרכוש פוליסה מקיפה עבור נזקים אלה.

נזק לצד ג׳

כיסוי במקרה של נזק לצד ג׳, הוא חשוב מאוד. בצד ג׳ הכוונה היא לכל מי שלא מתגורר בבניין. זה יכול להיות אורחים שהגיעו לבקר את אחד הדיירים, או איש מקצוע כמו אינסטלטור שבא לטפל בבעיה באחת הדירות ונפגע בעקבות תקלה בבניין. במקרה של פגיעה האדם עלול לתבוע את הבניין. אם לא יהיה ביטוח התביעה יכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד. ביטוח בית משותף, מכסה את התביעות האלה.

נזק לעובדים קבועים

עובדים קבועים הם העובדים שעובדים באופן קבוע בבניין שלכם- כמו איש הניקיון והגנן, לדוגמא. בבניינים בהם יש חדרי כושר, בריכה ועוד, מספר העובדים הקבועים הוא גדול יותר. עובדים קבועים אלה חשופים לפציעות. במקרה של נזק לאחד העובדים, הוא יכול לתבוע את הבניין. על מנת שלא תצטרכו לשלם סכומים גבוהים, רק כי אתם גרים בבניין, ביטוח בניין משותף יכסה עבורכם את התביעות של עובדים קבועים.

  • ניתן להוסיף לפוליסת הביטוח לבית משותף, גם את דירות הדיירים, בתנאי שיותר מ60% מהדיירים ישתתפו בביטוח.

 

 

למה חשוב לבצע השוואת מחירים עבור ביטוח בניין משותף?

  • מחירי ביטוח בניין משותף - המלצות!חשוב לבצע השוואת מחירים כדי שתרכשו את חברת הביטוח שמציעה לכם את הפוליסה הרחבה ביותר במחיר הנוח ביותר. חשוב לרכוש את אחת החברות המוכרות. בהשוואת המחירים, חשוב לבדוק איזה סעיפים כלולים בפוליסה. דבר נוסף שחשוב לבדוק בהשוואת המחירים הוא הגבלת הפיצויים במקרה של תביעה. אם יש הגבלה של עלות הפיצוי חשוב לוודא מה ההגבלה ומה גובה ההשתתפות העצמית, כדי שלא תמצאו את עצמכם מוציאים המון כסף במקרים של תביעה. ועד הבית אחראי על רכישת הביטוח לבניין משותף. חשוב לוודא שמי שאחראי על ניהול ועד הבית מודע לחשיבות של רכישת ביטוח בניין משותף. בדרך כלל, חברת הניהול ידעו לרכוש עבורכם את חברת הביטוח הטובה שתכלול פוליסה מלאה במחיר נוח, מאחר וחברות אלה מכירות את השוק ומכירות את השוואות המחירים.

 

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

חומרי גלם לבנייה קלה

בשנים האחרונות, אנשים רבים התוודעו ליתרונות שבבנייה הקלה. בזכות כך הבנייה הקלה הופכת ליותר ויותר פופולרית בשנים האחרונות. הבנייה הקלה מתבססת על חומרי גלם המאפשרים

שיפוץ דירה וצבע בגבעת שמואל

אם אתם מתגוררים בגבעת שמואל ואתם מרגישים שהבית שלכם כבר לא נראה טוב. אם אתם מרגישים שאתם חייבים לשדרג את הבית שלכם על מנת להרגיש

טיפים לתיקון דלתות

בעוד יש מקרים בהם כמעט כל אחד מאיתנו יכול לתקן את הדלת בעצמו, יש גם מצבים בהם יש צורך במומחה. מה שכן, ללא ספק, דלת

חברת ניהול ועד בית מחירים

בתקופה האחרונה אנו עדים לתהליך שנמשך על גבי העשור האחרון שהתחיל בעיקר בבניינים חדשים אך התפשט גם לבתים משותפים ישנים ואותו תהליך הוא החלפת ועד

מאמרים אחרונים שלנו

ניהול מבנים מקצועי וזמין

ניהול מבנים

ניהול מבנים הוא גוף או חברה המספקים לקהל לקוחותיהם מגוון רחב של שרותי ניהול מקיפים עבור מגדלי יוקרה, ניהול בנייני

לקריאה נוספת

ניהול נכסים

  אם יש בבעלותכם מספר נכסים שונים, באותו בניין או פזורים, בירושה או ברכישה, אתם יכולים להעסיק חברה לניהול נכסים

לקריאה נוספת